O nas

Pomysłodawcą i twórcą zespołu Barwa Cocktail jest Paweł Mamul, swoją przygodę za barem rozpoczął w 2008 roku. Od tego czasu barmaństwo stało się jego zawodowa pasją, w którą wkłada mnóstwo serca. Perfekcjonista w każdym calu dbający o najdrobniejsze szczegóły smaku oraz wyglądu każdego koktajlu. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję i zadowolenie gości. Do zespołu Barwa Cocktail należą również inni barmani z wieloletnim stażem. Razem dbamy o doskonałą zabawę naszych klientów i ich gości. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do ich grona.
Zapraszamy serdecznie!

Paweł Mamul

Paweł Mamul

Założyciel Barwa Cocktail

Dlaczego my?

Barwa Cocktail to profesjonaliści z pasją, kreatorzy smaku i świetnej zabawy. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Każdego roku bywamy na ponad 80 przyjęciach weselnych, tym samym dając radość i zadowolenie ogromnej liczbie Gości pijących nasze koktajle. Nasi barmani to zawodowcy potrafiący zmienić nawet najbardziej nudna imprezę w wyjątkowe wydarzenie pełne wrażeń i zapadające na długo w pamięci!

Barwa Cocktail to nowoczesna, mobilna i efektywna obsługa barmańska imprez wykonywana przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas organizacji niezliczonej liczby event-ów. Naszym celem jest propagowanie kultury spożywania koktajli. Nie wszyscy wiedzą, ze koktajl to nie tylko alkohol lecz również połączenie owoców, warzyw, przypraw, różnego rodzaju napojów, substancji barwiących dające niesamowite efekty: wizualne oraz smakowe.

Picie koktajli to  świetna zabawa i o to w tym wszystkim chodzi!

Agencja barmańska Barwa Cocktail gwarantuje profesjonalną obsługę, posiadającą wysokie kwalifikacje zdobyte podczas wielu lat pracy za barem. Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę obsługi barmańskiej wesela, event-u, osiemnastki itp. Pomożemy w skomponowaniu karty koktajli według Państwa preferencji oraz zaproszonych Gości.

Zadbamy o to, aby wszyscy świetnie się bawili.

W razie pytań o dostępność terminu prosimy o wypełnienie formularza.

 

Nasi barmani:

Paweł Mamul

Paweł Mamul

Tomasz Szymański

Tomasz Szymański

Aleksandra Sokołowska

Aleksandra Sokołowska

Łukasz Fiejkowski

Łukasz Fiejkowski

Adam Karpowicz

Adam Karpowicz

Zaufali nam: